Ankerkraut Začimbna mešanica za pomake "Glückwunsch", 100 g
Darilo za užitek in veselje
€ 5,99
(€ 59,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- za izboljšanje jedi
- posebna izdaja
- idealno kot darilo
Ustrezni izdelki
Opis
Začimba je popolna za kuhanje, izboljšanje okusa ali dekoracijo in je praktičen poudarek v vsaki kuhinji. Preprosto jo vmešate v sveži sir in v trenutku ustvarite aromatičen dip, ki bo ob vsaki priložnosti – naj gre za novo službo ali opravljen izpit – zagotovo požel uspeh.
| Št. izd.: | AK-4062988843068 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 4062988843068 |
| Št.-Proizvajalca: | 4062988843068 |
| Znamka: | Ankerkraut |
| Lahko vsebuje sledi: | L - zelena, M - gorčica |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez ojačevalcev okusa, brez palmovega olja |
Sestavine
morska sol, Paradižnik v prahu, sladka paprika, Granulat rdeče paprike, trsni sladkor, Paradižnikov čips (Paradižnik, koruzni škrob), čebula, črni poper (Piper nigrum), olup liomine, Dimljen Jalapeno (čili, Dim), kajenski poper
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1059 / 253 kj / kcal |
| maščobe | 2,1 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,4 g |
| ogljikovi hidrati | 43 g |
| od tega sladkor | 33 g |
| beljakovine | 8 g |
| Sol | 21 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Nemčija, www.ankerkraut.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ankerkraut Začimbna mešanica za pomake "Glückwunsch"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.000 izdelkov