Ankerkraut - začimbne mešanice za sladke jedi in sladice

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke
Filter

Slaščice in sladice: 5 izdelkov

Ankerkraut Začimba za medenjake

Ankerkraut Začimba za medenjake, 60 g

  • idealno za božično pekarno
  • pikantno-sladko
€ 5,99 (€ 99,83 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ankerkraut Začimba za piškote

Ankerkraut Začimba za piškote, 60 g

  • idealno za pecivo
  • pripravite pravo božično vzdušje
€ 5,99 (€ 99,83 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ankerkraut Začimba za jabolčno pito

Ankerkraut Začimba za jabolčno pito, 65 g

  • idealna za peko
  • izboljša tudi jedi s skuto
  • z janežem in klinčki
€ 5,99 (€ 92,15 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ankerkraut Božična skuta

Ankerkraut Božična skuta, 115 g

  • optimalno za sladice
  • vsestransko uporabno
€ 5,99 (€ 52,09 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ankerkraut Začimba praženi mandlji

Ankerkraut Začimba praženi mandlji, 55 g

  • sladki okus
  • za udoben večer
€ 5,99 (€ 108,91 / kg)

Dostava do 6. oktober