Ankerkraut Mešanica začimb za zeliščno maslo, 65 g
Ni steaka brez zeliščnega masla!
€ 5,99
(€ 92,15 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- klasika med začimbami
- hitra in enostavna priprava
- odlična mešanica začimb
Podobni izdelki
Opis
Kaj je boljšega okusa na sveže pečenem steaku kot malo zeliščnega masla? Z mešanico začimb za zeliščno maslo Ankerkraut lahko preprosto pripravite svoje čudovito okusno zeliščno maslo, ki je veliko boljšega okusa kot kupljeni izdelki.
Priprava je zelo preprosta: maslo segrejte na sobno temperaturo in vmešajte začimbe po okusu. Za vsakih 100 g masla lahko uporabite približno eno čajno žličko začimb. Če vam ni všeč preveč zeliščno, uporabite manj začimb in dodajte malo več soli. Gurmani lahko dodajo tudi nekaj svežih zelišč in drobno sesekljano čebulo ali nekaj svežega česna.
| Št. izd.: | AK-4260347891402 |
|---|---|
| Vsebina: | 65 g |
| EAN: | 4260347891402 |
| Št.-Proizvajalca: | 4260347891402 |
| Znamka: | Ankerkraut |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | L - zelena, M - gorčica |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti zaprto za zaščito arome., Hraniti pri sobni temperaturi., Po uporabi embalažo ponovno zaprite., Ne shranjevati pri temperaturi nad 40 °C., Zaščititi pred vlago., Zaščititi pred vročino in zmrzaljo. |
| Značilnosti: | brez umetnih arom, brez umetnih barvil, brez konzervansov, brez ojačevalcev okusa |
Sestavine
morska sol, pražena čebula, peteršilj, granulat zelene paprike, trsni sladkor, Bazilika, Česen, majaron, origano, Koper
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1055 / 252 kj / kcal |
| maščobe | 5,2 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,8 g |
| ogljikovi hidrati | 38 g |
| od tega sladkor | 32 g |
| beljakovine | 8,5 g |
| Sol | 30,5 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Nemčija, www.ankerkraut.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ankerkraut Mešanica začimb za zeliščno maslo
3 recenzije kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 4 | (80%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 1 | (20%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
5 ocen
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo so 3 recenzije v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov