Alnatura Bioland čips, pečen v kotlu - rožmarin in morska sol, 125 g
Ročno izdelano in super hrustljavo
€ 2,49
(€ 19,92 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- rahlo soljeno
- bio kakovost
- brez umetnih arom
Opis
Hrustljav ekološki čips z rožmarinom in morsko soljo Alnatura dobi svoj slasten okus izključno iz naravnih sestavin. Brez dodanih arom ali izvlečka kvasa.
| Št. izd.: | MM-146892 |
|---|---|
| Vsebina: | 125 g |
| EAN: | 4104420139947 |
| Št.-Proizvajalca: | 146892 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru., Po uporabi embalažo ponovno zaprite. |
| Značilnosti: | brez kvasa, brez arom |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1997 / 477 kj / kcal |
| maščobe | 24 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 3,2 g |
| ogljikovi hidrati | 56 g |
| od tega sladkor | 2 g |
| vlaknine | 6,3 g |
| beljakovine | 6,1 g |
| Sol | 1,1 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bioland čips, pečen v kotlu - rožmarin in morska sol
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov