Alnatura Bio rozine, 500 g
Klasika med suhim sadjem
€ 4,39
(€ 8,78 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- sladko in aromatično
- bio kakovost
- brez žvepla
Opis
Ekološke rozine znamke Alnatura navdušujejo s svojim sladko-aromatičnim okusom. So sušene in nežveplane. Rozine so odlične za muesli, pekovske izdelke in sladice. Prav tako dodajo posebno noto mesnim jedem in solatam.
| Št. izd.: | MM-125166 |
|---|---|
| Vsebina: | 500 g |
| EAN: | 4104420024762 |
| Št.-Proizvajalca: | 125166 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | E - oreščki, H - stročnice |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru., Po uporabi embalažo ponovno zaprite. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1369 / 327 kj / kcal |
| maščobe | 1,3 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,4 g |
| ogljikovi hidrati | 73 g |
| od tega sladkor | 68 g |
| vlaknine | 3,9 g |
| beljakovine | 2,7 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio rozine
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov