Alnatura Bio prosena kaša, 250 g
Polnozrnata kaša za male gurmane
€ 2,99
(€ 11,96 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- od 5. meseca življenja
- brez glutena in mlečnih izdelkov
- ekološka kakovost
Ustrezni izdelki
Opis
Od 5. meseca dalje bo ta nežna žitna kašica iz blagega bio prosa razvajala vašega dojenčka. V njej se prepletata naravna moč brezglutenskega žita in lahka receptura, ki bosta zagotovo popestrili prve obroke vašega malčka. Kašica je oplemenitena z ekološko kakovostjo, brez mleka in dodanega sladkorja (sestavine naravno vsebujejo sladkor), kar omogoča različne načine priprave glede na potrebe: z vodo in mlekom, kot mlečno-žitni obrok ali od 7. meseca dalje kot sadno-žitna kašica.
| Št. izd.: | MM-240123 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 g |
| EAN: | 4104420253551 |
| Št.-Proizvajalca: | 240123 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | brez glutena |
| Lahko vsebuje sledi: | M - gorčica |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru., Po uporabi embalažo ponovno zaprite. |
| Značilnosti: | brez glutena, brez dodanega sladkorja |
Sestavine
prosena polnozrnata moka[1], tiamin (vitamin B1)
- iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1641 / 392 kj / kcal |
| maščobe | 4 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,6 g |
| ogljikovi hidrati | 75,8 g |
| od tega sladkor | 0,4 g |
| vlaknine | 3,5 g |
| beljakovine | 11,5 g |
| Sol | 0,02 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio prosena kaša
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov