Alnatura Bio otroška hrana - pisana enolončnica: leča, zelenjava in govedina, 250 g
Spodbuja žvečenje
€ 1,79
(€ 7,16 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- od 8. meseca starosti
- bio kakovost (Demeter)
- brez dodane soli (naravno vsebuje sol)
Opis
Ekološka pisana enolončnica z lečo in govedino znamke Alnatura je proizvedena v Demeter kakovosti in brez dodane soli. Drobni koščki in konsistenca spodbujajo žvečenje.
| Št. izd.: | MM-203578 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 g |
| EAN: | 4104420213975 |
| Št.-Proizvajalca: | 203578 |
| Znamka: | Alnatura |
| Priporočilo glede starosti: | od 8 mesecev |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | brez glutena, brez laktoze |
| Informacije o shranjevanju: | Po odprtju hranite v hladilniku in porabite najkasneje naslednji dan. |
| Značilnosti: | brez glutena, brez laktoze, brez dodane soli |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 301 / 72 kj / kcal |
| maščobe | 2,8 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,6 g |
| ogljikovi hidrati | 7,3 g |
| od tega sladkor | 1,7 g |
| vlaknine | 1,8 g |
| beljakovine | 3,6 g |
| Sol | 0,04 g |
Priporočila za pripravo in shranjevanje
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio otroška hrana - pisana enolončnica: leča, zelenjava in govedina
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov