Alnatura Bio otroška hrana - mešano sadje s polnozrnatimi žiti, 190 g
Idealen prigrizek ali sladica
€ 1,39
(€ 7,32 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- od 6. meseca starosti
- bio kakovost (Demeter)
- fine teksture
Opis
Ekološko mešano sadje s polnozrnatimi žiti znamke Alnatura je fino pretlačeno in odlično kot prigrizek doma ali na poti za otroke od 6. meseca dalje. Izdelano je v kakovosti Demeter in ne vsebuje dodanega sladkorja (sestavine naravno vsebujejo sladkor).
| Št. izd.: | MM-121789 |
|---|---|
| Vsebina: | 190 g |
| EAN: | 4104420081901 |
| Št.-Proizvajalca: | 121789 |
| Znamka: | Alnatura |
| Priporočilo glede starosti: | od 6 mesecev |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Informacije o shranjevanju: | Po odprtju hraniti v hladilniku in porabite v nekaj dneh. |
| Značilnosti: | brez dodanega sladkorja |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 276 / 66 kj / kcal |
| maščobe | 0,4 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 13,6 g |
| od tega sladkor | 9 g |
| vlaknine | 1,6 g |
| beljakovine | 1,1 g |
| Sol | 0,01 g |
Priporočila glede porabe in shranjevanja
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio otroška hrana - mešano sadje s polnozrnatimi žiti
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov