Alnatura Bio otroška hrana - losos in krompir, 125 g
Okusno, odlično z zelenjavnim pirejem
€ 2,19
(€ 17,52 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- po 4. mesecu starosti
- bio kakovost
- brez glutena
- brez dodane soli (naravno vsebuje sol)
Opis
Brezglutenski ekološki obrok z lososom in krompirjem za dojenčke znamke Alnatura je fino pretlačen. Krompir je v kakovosti Demeter. Losos izvira iz ekološkega ribogojstva. Pripravljen je brez dodane soli (sestavine naravno vsebujejo sol) in ne vsebuje laktoze. Najbolje je, da polovico vsebine kozarčka vmešate v pol kozarčka zelenjavnega obroka in segrejete v vodni kopeli.
| Št. izd.: | MM-145776 |
|---|---|
| Vsebina: | 125 g |
| EAN: | 4104420137820 |
| Št.-Proizvajalca: | 145776 |
| Znamka: | Alnatura |
| Priporočilo glede starosti: | od 4 mesecev |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | brez glutena |
| Informacije o shranjevanju: | Po odprtju hranite v hladilniku in porabite najkasneje naslednji dan. |
| Značilnosti: | brez glutena, brez dodane soli |
Sestavine
voda, 25 % krompir, 20 % losos[1], 4 % koruzna moka
- iz ekološkega ribogojstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 260 / 62 kj / kcal |
| maščobe | 1,6 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,3 g |
| ogljikovi hidrati | 6,9 g |
| od tega sladkor | 0,5 g |
| vlaknine | 0,8 g |
| beljakovine | 4,6 g |
| Sol | 0,03 g |
Priporočila za pripravo in shranjevanje
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio otroška hrana - losos in krompir
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov