Alnatura Bio otroška hrana - lečina enolončnica s kuskusom, 190 g
Fino pretlačen zelenjavni pire
€ 1,49
(€ 7,84 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- od šestega meseca starosti
- ekološka kakovost (Demeter)
- brez dodane soli (naravna sol)
Opis
Ekološka zelenjava z lečo in kuskusom znamke Alnatura je idealen zelenjavni obrok za fin vegetarijanski jedilnik. Hrana je ekološke kakovosti in je izdelana brez dodane soli (sestavine naravno vsebujejo sol). Korenček izvira iz ekološkega kmetijstva Demeter.
| Št. izd.: | MM-145777 |
|---|---|
| Vsebina: | 190 g |
| EAN: | 4104420137844 |
| Št.-Proizvajalca: | 145777 |
| Znamka: | Alnatura |
| Priporočilo glede starosti: | od 6 mesecev |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Po odprtju hranite v hladilniku in porabite najkasneje naslednji dan. |
| Značilnosti: | brez dodane soli |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 226 / 54 kj / kcal |
| maščobe | 1,3 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 7,4 g |
| od tega sladkor | 2,5 g |
| vlaknine | 2,1 g |
| beljakovine | 2,1 g |
| Sol | 0,03 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio otroška hrana - lečina enolončnica s kuskusom
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov