Alnatura Bio otroška hrana - korenje, komarček in pirine testenine, 190 g
Fino pasirana zelenjavna zmes
€ 1,49
(€ 7,84 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- od petega meseca starosti
- ekološka kakovost (Demeter)
- brez dodane soli (naravna sol)
Opis
Ekološki korenček in koromač s pirinimi testeninami znamke Alnatura je idealen zelenjavni obrok za fin vegetarijanski jedilnik. Kozarček je ekološke kakovosti in je izdelan brez dodane soli (sestavine naravno vsebujejo sol), brez dodanih mlečnih izdelkov ter brez dodanih arom. Vegetarijanski zelenjavni obrok v kakovosti Demeter.
| Št. izd.: | MM-201472 |
|---|---|
| Vsebina: | 190 g |
| EAN: | 4104420141285 |
| Št.-Proizvajalca: | 201472 |
| Znamka: | Alnatura |
| Priporočilo glede starosti: | od 5 mesecev |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | C - jajce |
| Informacije o shranjevanju: | Po odprtju hranite v hladilniku in porabite najkasneje naslednji dan. |
| Značilnosti: | brez dodane soli, brez arom |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 205 / 49 kj / kcal |
| maščobe | 1,3 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 6,5 g |
| od tega sladkor | 1,3 g |
| vlaknine | 2,3 g |
| beljakovine | 1,6 g |
| Sol | 0,03 g |
Priporočila za pripravo in shranjevanje
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio otroška hrana - korenje, komarček in pirine testenine
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov