Alnatura Bio otroška hrana - Bircher muesli, 190 g
Sadni prigrizek ali sladica
€ 1,59
(€ 8,37 / kg, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- od 8. meseca starosti
- ekološka kakovost
- fini kosi
Opis
Fino pretlačen ekološki Bircher muesli s sadjem, jogurtom in polnozrnatimi kosmiči znamke Alnatura je izdelan v kakovosti Demeter in brez dodanega sladkorja (sestavine naravno vsebujejo sladkor). Ta ekološki sadni obrok je idealen za otroke od 8. meseca dalje kot malica ali sladica.
| Št. izd.: | MM-111270 |
|---|---|
| Vsebina: | 190 g |
| EAN: | 4104420214750 |
| Št.-Proizvajalca: | 111270 |
| Znamka: | Alnatura |
| Priporočilo glede starosti: | od 8 mesecev |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Informacije o shranjevanju: | Po odprtju hranite v hladilniku in porabite najkasneje naslednji dan. |
| Značilnosti: | brez dodanega sladkorja |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 243 / 58 kj / kcal |
| maščobe | 0,4 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,2 g |
| ogljikovi hidrati | 11,5 g |
| od tega sladkor | 7,7 g |
| vlaknine | 1,4 g |
| beljakovine | 1,3 g |
| Sol | 0,03 g |
Priporočila glede porabe in shranjevanja
Pomembne informacije o uporabi mueslijev za dojenčke in malčke
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio otroška hrana - Bircher muesli
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov