Alnatura Bio Origin grško ekstra deviško oljčno olje, 500 ml
Iz grških oliv Koroneiki
€ 9,99
(€ 19,98 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- zelene in sadne note
- bio kakovost
- kuhanje, dušenje na pari in cvrtje
Opis
Bio Origin grško ekstra deviško oljčno olje je narejeno iz grških oliv Koroneiki. Pridobiva se neposredno iz oljk z izključno mehanskimi postopki. Oljčno olje navdušuje s svojim zelenim sadnim okusom. Idealno je za pripravo mediteranskih jedi in solat. Primerno je tudi za kuhanje, kuhanje v sopari in cvrtje.
| Št. izd.: | MM-203673 |
|---|---|
| Vsebina: | 500 ml |
| EAN: | 4104420146020 |
| Št.-Proizvajalca: | 203673 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
oiivno olje[1]
- iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml |
|---|---|
| energijska vrednost | 3467 / 828 kj / kcal |
| maščobe | 92 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 13 g |
| ogljikovi hidrati | 0,5 g |
| od tega sladkor | 0,5 g |
| vlaknine | 0,5 g |
| beljakovine | 0,5 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio Origin grško ekstra deviško oljčno olje
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov