Alnatura Bio mini mlečne čokoladne ploščice, 12,50 g
Uživanje v vsakem koščku
€ 0,69
(€ 55,20 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- nežno topljivo
- bio kakovost
- brez lecitina
Opis
Ekološke mini mlečne čokoladne ploščice znamke Alnatura so vedno prava izbira. Naj bo za vas ali kot darilo, ta nežno topna čokolada je vedno dobrodošel užitek.
| Št. izd.: | MM-131043 |
|---|---|
| Vsebina: | 12,50 g |
| EAN: | 42400608 |
| Št.-Proizvajalca: | 131043 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Lahko vsebuje sledi: | A - Gluten, H - stročnice |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2424 / 579 kj / kcal |
| maščobe | 39 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 25 g |
| ogljikovi hidrati | 49 g |
| od tega sladkor | 48 g |
| vlaknine | 1,9 g |
| beljakovine | 7 g |
| Sol | 0,24 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio mini mlečne čokoladne ploščice
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov