Alnatura Bio marelice, 500 g

Posušene in brez koščic

€ 11,99

(€ 23,98 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 g

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • prijetna sladkost
  • brez žvepla
  • brez konzervansov

Pogosto naročeno skupaj z Alnatura Bio mandlji, 200 g

Alnatura Bio marelice, 500 g € 11,99 (€ 23,98 / kg)
Alnatura Bio mandlji, 200 g € 4,29 (€ 21,45 / kg)
Skupna cena: € 16,28
Opis

Okus marelic s prijetno sladkobo: popolne za samostojen prigrizek, kot dodatek v muesliju in podobnih jedeh ali namočene za kompot. Izkoščičene marelice iz ekološke pridelave.

Št. izd.: MM-137298
Vsebina: 500 g
EAN: 4104420263659
Št.-Proizvajalca: 137298
Znamka: Alnatura
Certifikati: Bio certifikat
Vrsta prehrane: Vegan, Vegetarijansko
Lahko vsebuje sledi: E - oreščki, H - stročnice, N - sezam semena
Informacije o shranjevanju: Hraniti v hladnem in suhem prostoru.
Sestavine

marelica[1]

  1. iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 1202 / 287 kj / kcal
maščobe 0,6 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0,1 g
ogljikovi hidrati 64 g
  od tega sladkor 40 g
vlaknine 8,2 g
beljakovine 2,2 g
Sol 0,02 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio marelice

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena