Alnatura Bio marelice, 200 g
Posušene in brez koščic
€ 4,99
(€ 24,95 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- prijetna sladkost
- brez žvepla
- brez konzervansov
Opis
Okus marelic s prijetno sladkobo: popolne za samostojen prigrizek, kot dodatek v muesliju in podobnih jedeh ali namočene za kompot. Izkoščičene marelice iz ekološke pridelave.
| Št. izd.: | MM-125188 |
|---|---|
| Vsebina: | 200 g |
| EAN: | 4104420024649 |
| Št.-Proizvajalca: | 125188 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | E - oreščki, H - stročnice, N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Sestavine
marelica[1]
- iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1202 / 287 kj / kcal |
| maščobe | 0,6 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 64 g |
| od tega sladkor | 40 g |
| vlaknine | 8,2 g |
| beljakovine | 2,2 g |
| Sol | 0,02 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio marelice
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov