Alnatura Bio mandlji, 200 g
Cela, neolupljena jedrca
€ 3,99
(€ 19,95 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- oreškasto-sladko
- ekološka kakovost
- vsestranska uporaba
Opis
Ekološki mandlji znamke Alnatura navdušujejo s svojim oreščkastim in sladkastim okusom. Ne predstavljajo le idealnega prigrizka za vmes, ampak jih je mogoče uporabiti na številne načine. Naj gre za sestavino pri peki ali za obogatitev mueslija in sladic – mandlji so vedno prava izbira.
| Št. izd.: | MM-125184 |
|---|---|
| Vsebina: | 200 g |
| EAN: | 4104420055421 |
| Št.-Proizvajalca: | 125184 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | E - oreščki, H - stročnice |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru., Po uporabi embalažo ponovno zaprite. |
Sestavine
mandlji[1]
- iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2613 / 624 kj / kcal |
| maščobe | 54 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 4 g |
| ogljikovi hidrati | 5,4 g |
| od tega sladkor | 3,7 g |
| vlaknine | 14 g |
| beljakovine | 22 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio mandlji
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov