Alnatura Bio deviško sezamovo olje, 250 ml
Vsestransko
€ 3,99
(€ 15,96 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- oreščkast in blag okus
- prvo hladno stiskanje
- bio kakovost
Opis
Ekološko deviško sezamovo olje Alnatura izvira iz prvega hladnega stiskanja. Ima izjemno blag okus po oreščkih. Zato je idealno za zelenjavne jedi, jedi iz riža in leče. Sezamovo olje se lahko uporablja tudi za sadne sladice in pecivo. Ni primerno za cvrtje
| Št. izd.: | MM-141715 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 ml |
| EAN: | 4104420261020 |
| Št.-Proizvajalca: | 141715 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
Sezamovo olje[1]
- iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml |
|---|---|
| energijska vrednost | 3467 / 828 kj / kcal |
| maščobe | 92 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 14 g |
| ogljikovi hidrati | 0,5 g |
| od tega sladkor | 0,5 g |
| vlaknine | 0,5 g |
| beljakovine | 0,5 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio deviško sezamovo olje
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov