Alnatura Bio datlji brez koščic, 200 g
Vsestranska sestavina za številne jedi
€ 1,99
(€ 9,95 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- sladko
- bio kakovost
- brez žvepla
Opis
Ekološki izkoščičeni datlji znamke Alnatura navdušujejo s svojim sadnim in rahlo medenim okusom. Njihova obstojnost je dosežena s sušenjem in pasterizacijo. Lahko jih uživate same, odlični pa so tudi v muesliju ali sadni solati. Uporabite jih lahko tudi za čatnije in curryje, da jedem dodate eksotično noto.
| Št. izd.: | MM-125178 |
|---|---|
| Vsebina: | 200 g |
| EAN: | 4104420024663 |
| Št.-Proizvajalca: | 125178 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | E - oreščki, H - stročnice, N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru., Po uporabi embalažo ponovno zaprite. |
Sestavine
datlji[1]
- iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1239 / 296 kj / kcal |
| maščobe | 0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,2 g |
| ogljikovi hidrati | 67 g |
| od tega sladkor | 55 g |
| vlaknine | 8,7 g |
| beljakovine | 2,3 g |
| Sol | 0,03 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio datlji brez koščic
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov