Alnatura Bio čokoladne ploščice Sélection - limona-mak, 50 g
Čisti užitek, košček za koščkom
€ 1,79
(€ 35,80 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- sadno in nežno
- bio kakovost
- brez lecitina
Opis
Ekološke čokoladne ploščice Sélection z limono in makom znamke Alnatura združujejo belo čokolado s sadno limono in aromatičnim makom. Majhne ploščice so idealne za deljenje ali za samostojno uživanje.
| Št. izd.: | MM-146657 |
|---|---|
| Vsebina: | 50 g |
| EAN: | 4104420223882 |
| Št.-Proizvajalca: | 146657 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | A - Gluten, H - stročnice |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2428 / 580 kj / kcal |
| maščobe | 37,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 23,6 g |
| ogljikovi hidrati | 52 g |
| od tega sladkor | 52 g |
| vlaknine | 0,5 g |
| beljakovine | 7,5 g |
| Sol | 0,27 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio čokoladne ploščice Sélection - limona-mak
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov