Alnatura Bio čokoladne pirine preste, 100 g
Hrustljavo in rahlo soljeno
€ 2,99
(€ 29,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- mlečna čokolada
- sladko in slano
- bio kakovost
Opis
Ekološke čokoladne pirine preste znamke Alnatura združujejo hrustljavo pirino luženo pecivo z nežno mlečno čokolado. Kombinacija sladkega in slanega je pravi užitek za vsak okus.
| Št. izd.: | MM-144932 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 4104420145245 |
| Št.-Proizvajalca: | 144932 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Lahko vsebuje sledi: | C - jajce, F - soja, H - stročnice, N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Sestavine
55 % mlečna čokolada[1] (trsni sladkor[1], Kakavovo maslo[1], Polnovredno mleko v prahu[1], Kakavova masa[1]), 45 % Lug - koščki preste[1] (88 % Pirina moka[1], plamovo olje[1], morska sol, Kvas[1], izvleček ječmenovega slada[1], sredstvo za uravnavanje kislosti (Natrijevhidroksid (raztopina za preste)))
- iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2119 / 506 kj / kcal |
| maščobe | 26 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 15 g |
| ogljikovi hidrati | 57 g |
| od tega sladkor | 24 g |
| vlaknine | 3,8 g |
| beljakovine | 9,1 g |
| Sol | 1,5 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio čokoladne pirine preste
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov