Alnatura Bio čokolada 64%, temna čokolada za peko, 150 g
Za še več užitka med peko
€ 4,49
(€ 29,93 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- visoka vsebnost kakava
- bio kakovost
- za sladice in prigrizke
Opis
Ekološka temna čokolada Alnatura s 64-odstotnim deležem kakava navdušuje s svojo intenzivno aromo. V njej se prepletata žlahtna grenkoba in bogat okus, ki bosta zagotovo popestrila vaše pekovske izdelke ali trenutke samostojnega sladkanja. Čokolada je oplemenitena z odlično topnostjo, zato je idealna za topljenje in vsaki sladici podari prefinjeno noto.
| Št. izd.: | MM-141790 |
|---|---|
| Vsebina: | 150 g |
| EAN: | 4104420222809 |
| Št.-Proizvajalca: | 141790 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | A - Gluten, H - stročnice |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2332 / 557 kj / kcal |
| maščobe | 39 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 25 g |
| ogljikovi hidrati | 39 g |
| od tega sladkor | 33 g |
| vlaknine | 11 g |
| beljakovine | 7 g |
| Sol | 0,02 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio čokolada 64%, temna čokolada za peko
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov