Alnatura Bio bela čokolada s hrustljavim rižem, 100 g
Uživanje v vsakem koščku
€ 2,59
(€ 25,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- s hrustljavim rižem
- bio kakovost
- brez lecitina
Opis
Ekološka bela čokolada s hrustljavim rižem znamke Alnatura navdušuje s kombinacijo nežne bele čokolade in drobnih riževih krispijev. Ekološka čokolada ne vsebuje lecitina.
| Št. izd.: | MM-128753 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 4104420222533 |
| Št.-Proizvajalca: | 128753 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Lahko vsebuje sledi: | H - stročnice |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2374 / 567 kj / kcal |
| maščobe | 36 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 23 g |
| ogljikovi hidrati | 53 g |
| od tega sladkor | 49 g |
| vlaknine | 0,5 g |
| beljakovine | 7,7 g |
| Sol | 0,27 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio bela čokolada s hrustljavim rižem
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov