Alnatura Bio bananin čips, 150 g
Aromatične rezine banane za prigrizek
€ 1,49
(€ 9,93 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- hrustljavo in sadno
- bio kakovost
- ocvrto in sladkano
Opis
Ekološki bananin čips iz Alnature v vaš vsakdan vnese pridih eksotike. Hrustljave bananine rezine so globoko ocvrte. Primerne so za prigrizek med obroki, za muesli ali sladice.
| Št. izd.: | MM-125187 |
|---|---|
| Vsebina: | 150 g |
| EAN: | 4104420262188 |
| Št.-Proizvajalca: | 125187 |
| Znamka: | Alnatura |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | A - Gluten, E - oreščki, H - stročnice, N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru., Po uporabi embalažo ponovno zaprite. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2223 / 531 kj / kcal |
| maščobe | 31 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 28 g |
| ogljikovi hidrati | 59 g |
| od tega sladkor | 15 g |
| vlaknine | 4 g |
| beljakovine | 1,9 g |
| Sol | 0,02 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio bananin čips
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov