Alnatura Bio Aceto Balsamico di Modena ZGO, 500 ml

Temni balzamični kis

€ 2,87 € 3,19 -10%

(€ 5,74 / l, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • sladko-kislo
  • bio kakovost
  • vsestransko uporabno

Pogosto naročeno skupaj z Alnatura Bio ekstra deviško oljčno olje, 500 ml

Alnatura Bio Aceto Balsamico di Modena ZGO, 500 ml € 2,87 (€ 5,74 / l)
Alnatura Bio ekstra deviško oljčno olje, 500 ml € 5,84 (€ 11,68 / l)
Skupna cena: € 8,71
Opis

Bio Aceto Balsamico di Modena ZGO znamke Alnatura zori v lesenih sodih. Mešanica rdečega vinskega kisa in koncentriranega grozdnega mošta ima sladko-kisel okus. Kis je idealen za predjedi, zelenjavne in mesne jedi ter solate. Odlično se poda tudi k jagodam in sladicam.

Št. izd.: MM-115644
Vsebina: 500 ml
EAN: 4104420030923
Št.-Proizvajalca: 115644
Znamka: Alnatura
Certifikati: Bio certifikat
Vrsta prehrane: Vegan, Vegetarijansko
Informacije o shranjevanju: Hraniti v hladnem in suhem prostoru.
Sestavine

vinski kis[1], Koncentrat grozdnega mošta[1]

  1. iz ekološkega kmetijstva
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio Aceto Balsamico di Modena ZGO

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder