Zotter Schokoladen Biofekt POP - "Za mami"
Podarite veselje
€ 8,09 € 8,99 -10%
(vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- v nekaterih različicah je alkohol
- moderna škatla pralin
- z 8 različnimi vrstami
- bioplastični vložek
Opis
Trendovska škatla pralin, napolnjena z 8 čudovito svežimi pralinami v naslednjih različicah:
Sorte:
- Gin endorfin (alk.)
- Češnjev endorfin
- Pasijonkin endorfin
- Zaljubljena malina
- Lonček s črnim ribezom in sivko
- Limoncello praline (alk.)
- Karamelni bonbon
- Praline iz vrtnice in marcipana
Zotter za vložke v svojih čokoladnih škatlicah uporablja bioplastiko, ki ne onesnažuje okolja.
Vsebina se lahko razlikuje (odvisno od razpoložljivosti artiklov).
| Št. izd.: | ZSM-17819 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 k. |
| EAN: | 9006403082927 |
| Št.-Proizvajalca: | 17819 |
| Znamka: | Zotter Schokoladen |
| Certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU, Fair |
| Lahko vsebuje sledi: | A - Gluten, C - jajce, E - oreščki, H - stročnice, N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | z alkoholom |
Sestavine
trsni sladkor[2], Kakavovo maslo[2], Kakavova masa[2], Marcipan[1] (mandlji[1], sladkor[1], invertni sladkorni sirup[1]), invertni sladkorni sirup[1], Polnovredno mleko v prahu[1], Posneto mleko v prahu[1], glukozni sirup[1], Džin[1], sladka smetana[1], Polnomastno mleko[1], limoncello[1], maslo[1], koncentrat soka črnega ribeza[1], višnja[1], mandlji[1], sredica malin[1], koncentrat soka marakuje[1], karamelizirano mleko v prahu[1] (Posneto mleko v prahu[1], sladkor[1]), koncentrat višnje[1], zamrznjene posušene maline[1], Sladka sirotka v prahu[1], liofilizirana pasijonka[1] (maltodekstrin[1], koncentrat soka iz pasijonke[1]), rožna voda[1], liofilizirani ribez[1], koncentrat limoninega soka[1], liofilizirane višnje[1], Posneti mlečni jogurt v prahu[1], trsni sladkor[2], Med[1], Emulgator (sojin lecitin[1]), Karamelni sladkor[1] (karamelizirani sladkor[1], maltodekstrin[1]), Kamena sol, Stroki vanilije v prahu[2], Limona v prahu[1] (koncentrat limoninega soka[1], koruzni škrob[1], sladkor[1]), liofilizirane borovnice[1], grenko mandljevo olje[1], kurkuma (Curcuma longa)[1], Cimet[2], olje sivke[1], Emulgator (Sončnični lecitin[1]), limonino olje[1], ingver v prahu[1], Cvetovi vrtnice[1]
- iz nadzorovane ekološke pridelave
- iz pravične trgovine, vsebina pravične trgovine skupaj: 57% / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1997 / 477 kj / kcal |
| maščobe | 31 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 17 g |
| ogljikovi hidrati | 41 g |
| od tega sladkor | 37 g |
| beljakovine | 5,1 g |
| Sol | 0,15 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Biofekt POP - "Za mami"
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Brez recenzij.
Priljubljene kategorije:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.800 izdelkov