Zotter Schokoladen Bio čokoladice - "Za sladkosnede", 83 g
Sladke mini čokoladice
€ 8,99
(€ 108,31 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- 10 mini čokoladnih ploščic
- 5 različnih vrst
- idealno za darilo
Opis
Darilni set Zotter "Za sladkosnede" združuje ljubeče izbranih 10 mini čokoladic v 5 različnih vrstah. Te priročne čokoladice so popolnoma porciirane, zaradi česar so idealne za velikonočne košare, kot majhno darilo ali preprosto za poslastico kadar koli. Z očarljivimi dizajni in visokokakovostnimi organskimi sestavinami ta set dokazuje, kako vsestranska in ustvarjalna je lahko čokolada Zotter.
Komplet vsebuje naslednje sorte:
- 2x Bio čokolada Labooko - "Za super zajčka" - bela čokolada (Labooko Mini)
- 2x Bio čokolada Labooko - "Plišasti zajček" - mlečna čokolada (Labooko Mini)
- 2x Velikonočna čokolada Nashido - malina (polnjen Nashido)
- 2x Velikonočna čokolada Nashido - karamelni nugat (polnjen Nashido)
- 2x Bio čokolada drunter & drüber - "Od velikonočnega zajčka" - jagoda + indijski oreščki (drunter & drüber Mini)
Opomba:
Vsebina kompleta se lahko razlikuje glede na razpoložljivost artiklov.
| Št. izd.: | ZSM-37588 |
|---|---|
| Vsebina: | 83 g |
| EAN: | 9006403088417 |
| Št.-Proizvajalca: | 37588 |
| Znamka: | Zotter Schokoladen |
| Certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU |
| Lahko vsebuje sledi: | A - Gluten, E - oreščki, H - stročnice, N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez alkohola |
Sestavine
trsni sladkor[2], Kakavovo maslo[2], Polnovredno mleko v prahu[1], indijski oreščki[2], Posneto mleko v prahu[1], karamelizirano mleko v prahu[1] (Posneto mleko v prahu[1], sladkor[1]), trsni sladkor[2], Kakavova masa[2], mandlji[1], lešniki[1], Sladka sirotka v prahu[1], Koncentrat malin[1], liofilizirane jagode[1], Polnomastno mleko[1], invertni sladkorni sirup[1], maslo[1], zamrznjene posušene maline[1], Emulgator (lecitin (soja)), glukozni sirup, Stroki vanilije v prahu[2], koncentrat limoninega soka[1], Kamena sol, Limona v prahu[1] (koncentrat limoninega soka[1], koruzni škrob[1]), Cimet[1], Cvetovi vrtnice[1]
- iz nadzorovane ekološke pridelave
- iz pravične trgovine, delež pravične trgovine skupaj: 74 %, iz kontroliranega ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2345 / 560 kj / kcal |
| maščobe | 38 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 21 g |
| ogljikovi hidrati | 47 g |
| od tega sladkor | 46 g |
| beljakovine | 5,9 g |
| Sol | 0,21 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio čokoladice - "Za sladkosnede"
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov