Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Lepo, da ste tukaj!", 20 g
Malinove sanje: rožnati nadev, obdan s fino temno čokolado
€ 1,89 € 1,99 -5%
(€ 94,50 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- sadni rožnat malinov ganache
- osvežilno kiselkast okus
- preliv iz temne čokolade
Opis
Iščete čokolado, ki navduši vizualno in ima neverjeten okus? Ta Zotterjeva kreacija je prava paša za oči s svojim osupljivim videzom in intenzivnim okusom po jagodičevju!
V notranjosti se skriva sadni rožnat malinov ganache, katerega fascinantno pristen okus po jagodičevju in živahna barva sta naravno pridobljena iz malin. Nadev je zelo saden in osvežilno kiselkast - popolno ravnovesje s sladkostjo. Ganache je obdan s tanko plastjo bele čokolade in nato elegantno prelit s fino temno čokolado s 70 % vsebnostjo kakava.
| Št. izd.: | ZSM-18933 |
|---|---|
| Vsebina: | 20 g |
| EAN: | 9006403086536 |
| Št.-Proizvajalca: | 18933 |
| Znamka: | Zotter Schokoladen |
| Certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU, Fair |
| Lahko vsebuje sledi: | A - Gluten, C - jajce, E - oreščki, H - stročnice, N - sezam semena |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Sestavine
trsni sladkor[1], Kakavovo maslo[1], Kakavova masa[1], 9 % sredica malin[2], invertni sladkorni sirup[2], 4 % zamrznjene posušene maline[2], Posneto mleko v prahu[2], Polnomastno mleko[2], 2 % Maline v prahu[2], Polnovredno mleko v prahu[2], glukozni sirup[2], Emulgator (sojin lecitin[2]), Sladka sirotka v prahu[2], liofilizirane borovnice[2], trsni sladkor[1], Limona v prahu[2] (koncentrat limoninega soka[2], koruzni škrob[2], sladkor[2]), Stroki vanilije v prahu[1], Kamena sol, Cimet[1], 70 % minimalna vsebnost kakava v rubin čokoladi[2]
- iz pravične trgovine, delež pravične trgovine znaša 70 % / iz certificiranega ekološkega kmetijstva
- iz nadzorovane ekološke pridelave
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2068 / 494 kj / kcal |
| maščobe | 33 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 20 g |
| ogljikovi hidrati | 41 g |
| od tega sladkor | 38 g |
| beljakovine | 5 g |
| Sol | 0,12 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Avstrija, www.zotter.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zotter Schokoladen Bio čokolada - "Lepo, da ste tukaj!"
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov