Zeliščne soli za kuhanje

Filtriranje in razvrščanje

Cene Highlights Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Zeliščne soli: 1 - 30 od 31 izdelkov

Rapunzel Bio zeliščna sol

Rapunzel Bio zeliščna sol, 125 g

  • nejodirano
  • naravno
  • z zelišči in zelenjavo
€ 1,99 (€ 15,92 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Zeliščna Rustikana

KOTÁNYI Zeliščna Rustikana, 48 g

  • grenko in karakterno
  • kot namizna začimba
  • za solate, zelenjavo in meso
€ 3,99 (€ 83,13 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Sol 12 zelišč

Sonnentor Sol 12 zelišč, 120 g

  • vsestransko uporabna
  • prijeten okus
  • odlično ravnovesje med soljo in zelišči
€ 2,59 (€ 21,58 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bioenergie Zelišna sol - razpršilnik Toskana

Bioenergie Zelišna sol -​ razpršilnik Toskana , 170g razpršilna posoda

  • 100% naravna
  • brez joda
  • nerafinirana
€ 3,99 (€ 23,47 / kg)

Dostava do 6. oktober

Österreichische Bergkräuter Mühlviertler zeliščna sol

Österreichische Bergkräuter Mühlviertler zeliščna sol, 80 g

  • avstrijska gorska sol
  • obogatena z različnimi gorskimi zelišči
€ 6,79 (€ 84,88 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Provansalska zelišča

KOTÁNYI Provansalska zelišča, 33 g

  • edinstvena mešanica
  • izboljša okus rib in pečenega mesa
  • z luštrekom in rožmarinom
€ 3,99 (€ 120,91 / kg)

Dostava do 6. oktober

Wegwartehof Zeliščna sol

Wegwartehof Zeliščna sol, 200g vrečka

  • fina sestava
  • z biodinamičnimi zelišči
  • ročno pridelano in obdelano
€ 5,09 (€ 25,45 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sal de Ibiza Granito z mediteranskimi zelišči

Sal de Ibiza Granito z mediteranskimi zelišči, 55 g

  • s skrbno izbranimi zelišči
  • optimalno za jedi na žaru
  • tipično mediteranski okus
€ 11,99 (€ 218,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ankerkraut Sol s čemažem

Ankerkraut Sol s čemažem, 110 g

  • čudovit okus
  • optimalno za meso in solate
€ 5,49 (€ 49,91 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Grška zelišča

KOTÁNYI Grška zelišča, 40 g

  • intenzivna dišava in okus
  • idealno za meso na žaru, jedi iz pečice
  • obvezno za solate in feto
€ 3,99 (€ 99,75 / kg)

Dostava do 6. oktober

Wegwartehof Čili - aromatična sol

Wegwartehof Čili -​ aromatična sol, 200g vrečka

  • z nejodizirano morsko soljo
  • blag pikanten okus
  • certifikat Demeter
€ 5,09 (€ 25,45 / kg)

Dostava do 6. oktober

Casale Paradiso Morska sol z rožmarinom

Casale Paradiso Morska sol z rožmarinom, 200 g

  • izredno aromatična zeliščna sol
  • optimalno za marinade in omake
  • primeren tudi za pečen krompir
€ 4,89 (€ 24,45 / kg)

Dostava do 6. oktober

Raabauer Eisvogel BIO kulinarična zeliščna sol

Raabauer Eisvogel BIO kulinarična zeliščna sol, 80 g

  • Z najboljšimi bio zelišči
  • Za solate ali surove jedi
  • V najboljši ekološki kakovosti
€ 3,79 € 7,59 (€ 47,38 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sal de Ibiza Set Granito - čista sol & cvetje

Sal de Ibiza Set Granito -​ čista sol & cvetje

  • 1x Granito morska sol v trosilniku, 125g
  • 1x Granito s cvetovi, 75g
€ 15,99 (€ 79,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bioenergie Gorska zeliščna sol - razpršilnik

Bioenergie Gorska zeliščna sol -​ razpršilnik , 170g razpršilna posoda

  • 100% naravna
  • bogata z minerali
  • brez joda
€ 3,99 (€ 23,47 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Česen in zeliščna sol

KOTÁNYI Česen in zeliščna sol, 50 g

  • aromatična začimba
  • za zelenjavo, meso in drugo
  • z rožmarinom in šetrajem
€ 3,99 (€ 79,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sal de Ibiza Set Granito - čista sol in čili

Sal de Ibiza Set Granito -​ čista sol in čili

  • 1 Granito morska sol v trosilniku, 125 g
  • 1 Granito s čilijem, 55 g
€ 15,99 (€ 59,22 / kg)

Dostava do 6. oktober

Herbaria Bio mediteranska sol - mini mlinček

Herbaria Bio mediteranska sol -​ mini mlinček, 15 g

  • za posebno uživanje
  • mediteranski okus
€ 3,99 (€ 266,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sonnentor Bio sol z divjimi zelišči

Sonnentor Bio sol z divjimi zelišči, 80 g

  • popolnoma uravnotežena začimbna sol
  • obogatena s trpkimi divjimi zelišči
  • idealna za namaze in krompir
€ 3,49 (€ 43,63 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sal de Ibiza Set Granito - čista in mediteranska sol

Sal de Ibiza Set Granito -​ čista in mediteranska sol

  • 1 Granito morska sol v trosilniku, 125 g
  • 1 Granito z mediteranskimi zelišči, 55 g
€ 15,99 (€ 88,83 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ehrenwort Bio zeliščna sol s starodavno soljo

Ehrenwort Bio zeliščna sol s starodavno soljo, 35 g

  • posebej visok delež zelišč
  • močno intenzivna starodavna sol
  • za tople in hladne jedi
€ 3,99 (€ 114,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Set Granito - čista sol & limonska trava in ingver

Sal de Ibiza Set Granito -​ čista sol & limonska trava in ingver

  • 1 Granito morska sol v trosilniku, 125 g
  • 1 Granito z limonino travo in ingverjem, 100 g
€ 15,99 (€ 57,11 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bioenergie Zeliščna sol - razpršilnik klasik

Bioenergie Zeliščna sol -​ razpršilnik klasik , 170g razpršilna posoda

  • 100% naravna
  • brez joda
  • nerafinirana
€ 3,99 (€ 23,47 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Olive z zelišči

KOTÁNYI Olive z zelišči, 46 g

  • lep okus
  • s sredozemskimi zelišči
  • optimalno za testenine, solate in dipe
€ 3,99 (€ 86,74 / kg)

Dostava do 13. oktober

Stay Spiced! Sol z alpskimi zelišči

Stay Spiced! Sol z alpskimi zelišči, 120 g

  • Zeliščno in aromatično
  • Z neobdelano morsko soljo
  • Drobljeno
€ 9,99 (€ 83,25 / kg)

Dostava do 6. oktober

KOTÁNYI Zeliščna mešanica z dimljeno soljo

KOTÁNYI Zeliščna mešanica z dimljeno soljo, 55 g

  • popolna dimljena nota
  • dimljeno na bukovem lesu
  • brez umetnih arom dima
€ 3,99 (€ 72,55 / kg)

Dostava do 6. oktober

Himalajska sol z začimbami - razpršilnik Azija

Bioenergie Himalajska sol z začimbami -​ razpršilnik Azija , 170g razpršilna posoda

  • 100% naravna
  • bogata z minerali
  • brez joda
€ 3,99 (€ 23,47 / kg)

Dostava do 6. oktober

Hofladen Hirschmann Sol z rožmarinom

Hofladen Hirschmann Sol z rožmarinom, 80 g

  • fino mleto
  • brez konzervansov
  • z neobdelano kameno soljo
€ 7,29 (€ 91,13 / kg)

Dostava do 16. oktober

Hofladen Hirschmann Sol z luštrekom

Hofladen Hirschmann Sol z luštrekom, 80 g

  • neobdelana kamena sol in luštrek
  • idealno za juhe in omake
  • brez sredstev proti strjevanju in konzervansov
€ 7,29 (€ 91,13 / kg)

Trenutno ni na zalogi

BIO sredozemska zelišča z morsko soljo - mlinček

KOTÁNYI BIO sredozemska zelišča z morsko soljo -​ mlinček, 48 g (62 g)

  • popolno za sredozemske jedi
  • 100% bio pridelano
€ 4,49 (€ 72,42 / kg)

Dostava do 13. oktober