Wiberg Črni poper, 55 g
Keramični mlinček
€ 3,69
(€ 67,09 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- najvišja kakovost
- pikantno-sadno
- ročno izbrano
Opis
Ročno izbran črni poper Wiberg je najvišje kakovosti, kar dokazuje keramični mlinček za natančno začinjanje in odmerjanje. Njegov pekoč sadni okus je odličen za začinjanje različnih jedi.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1290 / 308 kj / kcal |
| maščobe | 3,3 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,86 g |
| ogljikovi hidrati | 52 g |
| od tega sladkor | 49,4 g |
| vlaknine | 13,1 g |
| beljakovine | 10,9 g |
| Sol | 0,1 g |
| natrij | 0,04 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | FRUTAROM Savory Solutions Austria GmbH, A.-Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Avstrija |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Wiberg Črni poper
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov