Viani VERDURE - Sugo mediterraneo, 500 ml
Rafinirano z jajčevci, papriko in korenjem
€ 8,89
(€ 17,78 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- primerno za Maccheroni in Rigatoni
- izdelano v Italiji
Opis
Paradižnikova omaka je bila rafinirana z jajčevcem, korenjem in papriko. Rezultat je odlična konsistenca, ki se dobro ujema z sortami penne, maccheroni in rigatoni.
Sestavine
86 % Paradižnik, 3,3 % jajčevec, 3,3 % paprika, 2,5 % čebula, 2 % korenje, oljčno olje ekstra deviško, sol, mlečna kislina[1]
- Regulator kislosti
Lahko vsebuje sledi glutena, rakov, jajc, rib, mleka, oreškov, zelene in mehkužcev.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 632 / 151 kj / kcal |
| maščobe | 12 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 3,4 g |
| ogljikovi hidrati | 8,8 g |
| od tega sladkor | 5,2 g |
| beljakovine | 1,8 g |
| Sol | 0,82 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Antonio Viani Importe GmbH, August-Spindler-Straße 12, 37079 , Göttingen, Italija, info@viani.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Viani VERDURE - Sugo mediterraneo
| 5 Zvezdic | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 1 | (100%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov