Viani CLASSICO - Sugo tradizionale, 500 ml
Paradižnikova omaka s svežim paradižnikom in čebulo
€ 8,49
(€ 16,98 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- z deviškim oljčnim oljem
- vegetarijansko
Opis
Bazična omaka iz paradižnika, čebule, oljčnega olja in malo soli. Rafinirana s svežo baziliko, zagotavlja pristne špagete in tagliatelle za pristen okus.
Sestavine
95 % Paradižnik, čebula, oljčno olje ekstra deviško, sol
Lahko vsebuje sledi glutena, rakov, jajc, rib, mleka, oreškov, zelene in mehkužcev.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 176 / 42 kj / kcal |
| maščobe | 2,7 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,4 g |
| ogljikovi hidrati | 3,2 g |
| od tega sladkor | 1,1 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 0,89 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Antonio Viani Importe GmbH, August-Spindler-Straße 12, 37079 , Göttingen, Italija, info@viani.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Viani CLASSICO - Sugo tradizionale
5,0 od 5 zvezdic
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov