Venchi Nougatine ploščica temne čokolade z lešniki, 95 g
Tradicionalne praline v obliki tablice
€ 7,89
(€ 83,05 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- 56% vsebnosti kakava
- Hrustljavo in topljivo v ustih
- Karamelizirani koščki lešnika
Opis
Nougatine praline je ustvaril Silviano Venchi leta 1905. Praline so od takrat nastajale po tradicionalnem receptu. Najboljši karamelizirani piemontski lešniki so sesekljani in obliti s temno čokolado.
Ploščica temne čokolade nougatine vsebuje enake sestavine kot nougatine praline, z dodatnim faktorjem drobljenja zahvaljujoč obliki tablice. Temna čokolada ima 56% kakava, zato je dovolj sladka, vendar ne preveč.
| Št. izd.: | AV-631505 |
|---|---|
| Vsebina: | 95 g |
| EAN: | 8002996366636 |
| Št.-Proizvajalca: | 631505 |
| Znamka: | Venchi |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko, brez glutena, brez laktoze |
| Izvor: | Italija |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez glutena, brez laktoze, brez GSO, brez palmovega olja |
Sestavine
Kakavova masa, sladkor, karamelizirani piemontski lešniki, sladkor, Piemont-lešniki, Kakavovo maslo, Emulgator (sojin lecitin)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2336 / 558 kj / kcal |
| maščobe | 35,6 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 17,3 g |
| ogljikovi hidrati | 49,7 g |
| od tega sladkor | 45,4 g |
| vlaknine | 6,3 g |
| beljakovine | 6,6 g |
| Sol | 0,09 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Venchi S.p.A., Via Venchi, 1, 12040, Castelletto Stura (CN), Italija, de.venchi.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Venchi Nougatine ploščica temne čokolade z lešniki
1 recenzija kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov