Tartuflanghe Tartufova krema s parmezanom, 90 g
Aromatična krema s sirom in poletnimi tartufi
€ 9,79
(€ 108,78 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- odlično toplo in hladno
- na kruhu ali s testeninami
- izjemno kremasto
Podobni izdelki
Opis
Ta izvrstna krema iz poletnih tartufov in parmezana Parmigiano Reggiano je še posebej kremasta na sendvičih ali pa jo lahko uporabite za izboljšanje številnih mediteranskih jedi.
| Št. izd.: | XDK-IM-TL02SU011 |
|---|---|
| Vsebina: | 90 g |
| EAN: | 8010939619886 |
| Znamka: | Tartuflanghe |
| Informacije o shranjevanju: | Po odprtju hraniti v hladilniku in porabite v nekaj dneh. |
Sestavine
31 % Parmigiano Reggiano (Mleko, sol, Lab), Smetana, voda, Mleko, koruzni škrob, 1 % Poletni tartufi, naravna aroma
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1009 / 241 kj / kcal |
| maščobe | 20 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 12 g |
| ogljikovi hidrati | 4,1 g |
| od tega sladkor | 1,2 g |
| beljakovine | 14 g |
| Sol | 0,53 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Tartuflanghe S.r.l., Catena Rossa 7, 12040, Piobesi d'Alba, Italija, tartuflanghe.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Tartuflanghe Tartufova krema s parmezanom
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov