STAUD‘S Omejena izdaja - namaz sadje v rumu, 250 g
Tradicionalna mešanica sadja z jamajškim soncem
€ 6,79
(€ 27,16 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- polno sadje z niansami ruma
- zapeljuje od jutra do večera
- sadje iz domače pridelave
Opis
Aromatična mešanica lokalnega sadja, klasično rafiniranega z najboljšim jamajškim rumom - kulinarična uspešnica iz babičine kuhinje. Omejena razpoložljivost. V praktičnem 250g kozarcu z navojnim pokrovom.
Opomba: Vse sadje te omejene serije je bilo pridelano v Avstriji, na primer v Wachauu ali na Štajerskem. Razpoložljivost je zato omejena - žlahtno, sveže in regionalno!
Rumtopf, ki dobesedno pomeni rumov lonec, je avstrijska, nemška in danska sladica iz mešanega sadja in alkohola, ki se tradicionalno je okoli božiča. Proizvajajo ga tudi v severni Italiji, zlasti v dolinah Trentina, kjer je postal tradicionalen v Valsugani.
Sestavine
55 % sadeži (Koščki jagode, Maline, Višnja, Marelice, breskve, hruška, slive), sladkor, 1,5 % Jamaica Rum, Pektin[1], koncentrat limoninega soka
- želirno sredstvo
Narejeno iz 55 g sadja na 100 g.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1022 / 244 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 58 g |
| od tega sladkor | 57 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Avstrija, www.stauds.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek STAUD‘S Omejena izdaja - namaz sadje v rumu
1 recenzija kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
2 oceni
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov