STAUD‘S Češnjev namaz z mandljevimi lističi, 250 g
Omejena izdaja za vse mame!
€ 6,99
(€ 27,96 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- sadje in mandlji
- 50% sadni delež
- kot namaz ali na žlico
Opis
Klasični češnjev namaz iz svežih in zamrznjenih češenj, oplemeniten z aromatičnimi lističi mandljev – okusen namaz za zajtrk, malico ali sladico. Ljubeče oblikovana etiketa z zahvalo mami; idealno darilo za veliko noč in materinski dan.
Omejena sezonska kreacija ima 50 odstotkov sadja. Čisti užitek kot namaz in poslastica na žlico!
Sestavine
50 % češnje, sladkor, koncentrat limoninega soka, 0,5 % koščki mandljev, Želirno sredstvo (pektin)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 971 / 232 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 56 g |
| od tega sladkor | 56 g |
| beljakovine | 0,6 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Avstrija, www.stauds.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek STAUD‘S Češnjev namaz z mandljevimi lističi
1 recenzija kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 2 | (66%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 1 | (33%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
3 ocene
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov