STAUD‘S Omejena izdaja - bio namaz iz rakitovca, 250 g
Oster, svež vonj
€ 6,89
(€ 27,56 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- fino pasirano
- sadno-kiselkast okus
- idealno za zajtrk
Podobni izdelki
Opis
Surove jagode rakitovca imajo kiselkast okus, zato jih običajno pripravljamo v želejih, sokovih ali sadnih namazih v kombinaciji z nečim sladkim.
Jagode rakitovca dajejo temu ekološkemu sadnemu namazu sadni in kiselkasti okus, zato je primeren tako za peko kot tudi za zajtrk ali kot pikanten dodatek zrelemu siru.
Sadni namaz je fino pasiran in navduši s svežo aromo in edinstvenim okusom.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 791 / 189 kj / kcal |
| maščobe | 1,3 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 42 g |
| od tega sladkor | 42 g |
| beljakovine | 0,7 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Avstrija, www.stauds.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek STAUD‘S Omejena izdaja - bio namaz iz rakitovca
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov