Conte de Cesare Condimento Bianco, 500 ml
Sveža začimba in plemenita aroma
€ 5,99
(€ 11,98 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- uravnotežena in medeno rumena barva
- iz svetlega grozdnega mošta in vinskega kisa
- idealen za fine solate in ribe
Ustrezni izdelki
Opis
Bela začimba je narejena iz belega vinskega kisa in koncentriranega grozdnega mošta. Ker ni starana v lesenih sodih, ohranja njeno svetlo barvo in prijetno nežen, sladek okus. Idealna je za izboljšanje okusa rib, belega mesa, lahkih omak in grenkih solat, ne da bi spremenila njihov videz.
| Št. izd.: | EDH-1002056 |
|---|---|
| Vsebina: | 500 ml |
| EAN: | 9004698301105 |
| Št.-Proizvajalca: | 1002056 |
| Znamka: | Conte de Cesare |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Lahko vsebuje sledi: | O - žveplovoksid in sulfiti |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml |
|---|---|
| energijska vrednost | 461 / 110 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 23 g |
| od tega sladkor | 22 g |
| beljakovine | 0,2 g |
| Sol | 0 g |
Sestavine
vinski kis, rektificiran zgoščen grozdni mošt, Kalijev metabisulfit[1]
- vsebuje sulfite
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Conte de Cesare Condimento Bianco
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.100 izdelkov