Bauck Mühle Bio ovseni kruh s skorjico, 500 g
Mešanica za peko kruha brez glutena
€ 3,99
(€ 7,98 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- vegansko
- blag okus
- izrazita skorjica
Ustrezni izdelki
Opis
Mešanica za peko kruha brez glutena »Krustenbrot Hafer« (Ovseni kruh s skorjico) znamke Bauck Mühle temelji na ovsu in drugih skrbno izbranih ekoloških sestavinah. Preprosto jo zmešate z vodo in v pečici spečete v krepak kruh z aromatično skorjico. V hipu nastane rustikalen kruh z uravnoteženim okusom.
Priprava:
- Vsebino embalaže skupaj z 1 zavitkom suhega kvasa in 500 ml mlačne vode z metlico za testo le na hitro zgnetite v gladko testo.
- Testo v posodi zberite skupaj z vlažnimi rokami ali strgalom za testo. Nato ga zvrnite na pekač, obložen s papirjem za peko, ali ga dajte v namaščen model za peko.
- Kruh z vlažnim strgalom za testo zgladite in oblikujte v želeno obliko.
- Kruh pustite vzhajati na toplem mestu pokrit 30 minut.
- Pečico segrejte na 250 °C (zgornje/spodnje gretje).
- Na dno pečice postavite ognjevarno posodo. Tik preden vstavite kruh, posodo napolnite s pribl. 100 ml vrele vode.
- Po 10 minutah peke na kratko odprite vrata pečice, da izpustite paro. Temperaturo peke znižajte na 220 °C in pecite še 50 minut.
Nasvet: Pred peko kruh potresite z 1-2 jušnima žlicama riževe moke.
| Št. izd.: | MM-414438 |
|---|---|
| Vsebina: | 500 g |
| EAN: | 4015637827445 |
| Št.-Proizvajalca: | 414438 |
| Znamka: | Bauck Mühle |
| Certifikati: | Bio certifikat |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko, brez glutena |
| Lahko vsebuje sledi: | F - soja, H - stročnice, M - gorčica, N - sezam semena, P - lupinen |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez glutena |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1453 / 347 kj / kcal |
| maščobe | 3 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,5 g |
| ogljikovi hidrati | 71 g |
| od tega sladkor | 0,7 g |
| vlaknine | 5,5 g |
| beljakovine | 6,6 g |
| Sol | 1,9 g |
Sestavine
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Nemčija, kundenservice@bauck.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bauck Mühle Bio ovseni kruh s skorjico
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov