Pomito Paradižnikova omaka Napoletana, 400 g
Paradižnikova omaka z zelenjavo
€ 3,99
(€ 9,98 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- obogateno z zelišči
- pripravljeno iz italijanskih paradižnikov
- idealno s testeninami ali mesnimi jedmi
Ustrezni izdelki
Opis
Omaka Napoletana je pripravljena iz italijanskih paradižnikov in obogatena s svežo zelenjavo. Zelišča in kanček čilija popolnoma zaokrožijo ta recept. Idealna je kot osnova za ragu, kot preliv za testenine ali kot priloga mesnim jedem.
| Št. izd.: | EDH-1005318 |
|---|---|
| Vsebina: | 400 g |
| EAN: | 8032793341680 |
| Št.-Proizvajalca: | 1005318 |
| Znamka: | Pomito |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Sestavine
50 % Koščki paradižnika, 25 % paradižnikova mezga, 13 % zelenjava (čebula, korenje), voda, sončnično olje, sol, sladkor, modificiran škrob, zelena, 0,3 % zelišča, 0,25 % Česen, arome, čili
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 239 / 57 kj / kcal |
| maščobe | 1,9 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | <0,5 g |
| ogljikovi hidrati | 7,4 g |
| od tega sladkor | 5,6 g |
| vlaknine | 2,2 g |
| beljakovine | 1,5 g |
| Sol | 1,3 g |
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Pomito Paradižnikova omaka Napoletana
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.100 izdelkov