Pomito Drobno narezani paradižniki, 300 g
Vsestranska sestavina za številne recepte
€ 2,99
(€ 9,97 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- nežen okus
- na osnovi zrelih paradižnikov
- sveže predelano takoj po obiranju
Ustrezni izdelki
Opis
Drobno narezani paradižniki so pripravljeni iz zrelih in sočnih paradižnikov, sveže predelanih takoj po obiranju. Mehki in enakomerni koščki imajo nežen okus in so popolni kot osnova za klasične paradižnikove omake, mesne omake, juhe in številne druge recepte, pri čemer zagotavljajo uravnoteženo in prijetno teksturo za vaše brbončice.
| Št. izd.: | EDH-10002265 |
|---|---|
| Vsebina: | 300 g |
| EAN: | 8032793340188 |
| Št.-Proizvajalca: | 10002265 |
| Znamka: | Pomito |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
| Značilnosti: | brez dodanega sladkorja |
Sestavine
Paradižnik
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 88 / 21 kj / kcal |
| beljakovine | 1 g |
| ogljikovi hidrati | 3 g |
| od tega sladkor | 3 g |
| maščobe | <0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| vlaknine | 0,9 g |
| Sol | 0,1 g |
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Pomito Drobno narezani paradižniki
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.100 izdelkov