Pomito Drobno narezani paradižniki z baziliko, 300 g
Za pristen italijanski okus na vaši mizi
€ 2,99
(€ 9,97 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- idealno kot osnova za številne recepte
- enakomerni koščki
- popolno za sredozemske jedi
Ustrezni izdelki
Opis
Drobno narezani paradižniki z baziliko vsebujejo enakomerne koščke paradižnika, obogatene z aromatično baziliko, ki daje omaki prijetno sredozemsko noto. Izdelek je idealen kot osnova za klasične paradižnikove omake, ragu, zelenjavne juhe in številne recepte italijanske kuhinje.
| Št. izd.: | EDH-10002266 |
|---|---|
| Vsebina: | 300 g |
| EAN: | 8032793342038 |
| Št.-Proizvajalca: | 10002266 |
| Znamka: | Pomito |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Sestavine
koščki paradižnika, 1 % Bazilika, sol, sladkor
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 88 / 21 kj / kcal |
| beljakovine | 1 g |
| ogljikovi hidrati | 3 g |
| od tega sladkor | 3 g |
| maščobe | <0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| vlaknine | 0,9 g |
| Sol | 0,7 g |
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Pomito Drobno narezani paradižniki z baziliko
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.100 izdelkov