Orbit Žvečilni gumi Basic - jagoda, 64 g

Žvečilni gumi s sladili

€ 3,39

(€ 52,97 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 64 g

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • sadni okus jagode
  • brez dodanega sladkorja
  • za svež občutek v ustih

Pogosto naročeno skupaj z Orbit Professional Mints - gozdni sadeži, 77 g

Orbit Žvečilni gumi Basic - jagoda, 64 g € 3,39 (€ 52,97 / kg)
Orbit Professional Mints - gozdni sadeži, 77 g € 3,59 (€ 46,62 / kg)
Skupna cena: € 6,98
Opis

Žvečilni gumi Orbit z okusom jagode ponuja prijetno sadno osvežitev kadarkoli čez dan. Receptura je brez dodanega sladkorja, sadni okus pa poskrbi za prijeten občutek svežine v ustih. Praktičen je tudi za na pot.

Priporočena uporaba:
Po jedi in pitju žvečite najmanj 20 minut.

Št. izd.: XZO-MAS-357601
Vsebina: 64 g
EAN: 4009900418126
Št.-Proizvajalca: 357601
Znamka: Orbit
Značilnosti: brez dodanega sladkorja
Sestavine

sladilo (sorbitol, ksilitol), Žvečilna masa, gostilo (Gummi Arabicum), sredstvo za ohranjanje vlage (glicerin), sladilo (manitol), kislinsko sredstvo (citronska kislina), Emulgator (sojin lecitin), kislinsko sredstvo (Jabolčna kislina), arome, sladilo (aspartam (E951 - vsebuje vir fenilalanina), acesulfam-K), Prevleka (karnauba vosek), antioksidanti (Butilhidroksianizol)

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 737 / 176 kj / kcal
maščobe 0 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0 g
ogljikovi hidrati 71 g
  od tega sladkor 0 g
  od tega večvredni alkoholi 71 g
beljakovine 0 g
Sol 0,03 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Mars Austria OG, Industriestraße 20, 2460, Bruck an der Leitha, Avstrija, aut.mars.com/hergestellt-von-mars?language_content_entity=de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Orbit Žvečilni gumi Basic - jagoda

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder