Orbit Žvečilni gumi Basic Bubblemint, 64 g

Žvečilni gumi brez sladkorja s sladili

€ 3,05 € 3,39 -10%

(€ 47,66 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 64 g

Na zalogi

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • sadni okus
  • za svež občutek v ustih
  • dopolnjuje vsakodnevno ustno higieno

Pogosto naročeno skupaj z Orbit Professional Mints - gozdni sadeži, 77 g

Orbit Žvečilni gumi Basic Bubblemint, 64 g € 3,05 (€ 47,66 / kg)
Orbit Professional Mints - gozdni sadeži, 77 g € 3,23 (€ 41,95 / kg)
Skupna cena: € 6,28
Opis

Žvečilni gumi Orbit Bubblemint združuje prijeten sadni okus z osvežilno noto. Formula brez sladkorja je primerna za uživanje čez dan in lahko po obrokih dopolni vsakodnevno ustno higieno. Praktično pakiranje je priročno tudi za na pot.

Priporočena uporaba:
Po jedi in pitju žvečite najmanj 20 minut.

Št. izd.: XZO-MAS-358858
Vsebina: 64 g
EAN: 4009900482417
Št.-Proizvajalca: 358858
Znamka: Orbit
Značilnosti: brez dodanega sladkorja
Sestavine

Žvečilna masa, sladilo (ksilitol, sorbitol), gostilo (Gummi Arabicum), sredstvo za ohranjanje vlage (glicerin), arome, sladilo (aspartam (E951 - vsebuje vir fenilalanina), acesulfam-K, sukraloza), Emulgator (sojin lecitin), Prevleka (karnauba vosek), antioksidanti (Butilhidroksianizol)

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 624 / 149 kj / kcal
maščobe 0 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0 g
ogljikovi hidrati 62 g
  od tega sladkor 0 g
  od tega večvredni alkoholi 62 g
beljakovine 0 g
Sol 0,04 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Mars Austria OG, Industriestraße 20, 2460, Bruck an der Leitha, Avstrija, aut.mars.com/hergestellt-von-mars?language_content_entity=de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Orbit Žvečilni gumi Basic Bubblemint