Ölmühle Fandler - moka

Filtriranje in razvrščanje

Cene Znamke Certifikati Vrsta prehrane
Filter

Moka: 4 izdelki

Ölmühle Fandler Moka iz bio bučnih semen

Ölmühle Fandler Moka iz bio bučnih semen, 400 g

  • idealna za vegansko kuhinjo
  • dober okus po oreških
  • delno razoljena
€ 6,20 € 6,89 (€ 15,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

Ölmühle Fandler Bio lanena moka

Ölmühle Fandler Bio lanena moka, 400 g

  • fini zeliščni okus
  • za kruh, pecivo in piškote
  • dragocena sestavina tudi za vegansko kuhinjo
€ 6,20 € 6,89 (€ 15,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

Ölmühle Fandler Bio Chia moka

Ölmühle Fandler Bio Chia moka, 400 g

  • idealno za vezanje omak in obar
  • dragocen dobavitelj omega 3
  • fini okus oreščkov
€ 8,90 € 9,89 (€ 22,25 / kg)

Dostava do 7. oktober

Ölmühle Fandler Bio konopljina moka

Ölmühle Fandler Bio konopljina moka, 400 g

  • fini začimbni okus
  • dragoceni dobavitelj belajkovin
  • idealno za kruh & pecivo
€ 8,54 € 9,49 (€ 21,35 / kg)

Dostava do 7. oktober