KOTÁNYI Luštrek, drobljen, 12 g - steklo

Intenziven vonj po zeleni in jušni zelenjavi

€ 3,49

(€ 290,83 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 12 g - steklo

Na zalogi so samo še 3 kosi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • močan in rahlo sladko-pikanten okus
  • trajnica
  • spominja na zeleno

Pogosto naročeno skupaj z KOTÁNYI Sesekljana jušna zelenjava, 230 g

KOTÁNYI Luštrek, drobljen, 12 g - steklo € 3,49 (€ 290,83 / kg)
KOTÁNYI Sesekljana jušna zelenjava, 230 g € 8,39 (€ 36,48 / kg)
Skupna cena: € 11,88
Opis

Zaradi svojega izrazitega in rahlo sladko-ostrega okusa je bil luštrek cenjen že v antiki. V avstrijski kuhinji si jedi brez njega skoraj ne moremo predstavljati.

Nasvet: Luštrek uporabljajte zmerno. Njegovo pikantnost zlahka podcenjujemo.

Uporaba: Zeliščni namazi, juhe, solatni prelivi, zelenjavni golaži, stročnice in dušeno meso.

Št. izd.: XKY-KO-418601
Vsebina: 12 g
EAN: 9001414041864
Št.-Proizvajalca: 418601
Znamka: KOTÁNYI
Sestavine

drobljen luštrek

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Kotányi GmbH, Johann Galler Straße 11, 2120, Wolkersdorf im Weinviertel, Avstrija, www.kotanyi.com/at/de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek KOTÁNYI Luštrek, drobljen

2 recenziji kupcev v drugih jezikih

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
6 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

6 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo sta 2 recenziji v drugih jezikih.