Jordan Olivenöl Bio beli balzamični kis, 250 ml
Naravni kis, zorjen v hrastovih sodih
€ 12,99
(€ 51,96 / l, vklj. 9,5% DDV
Vrsta:
Lastnosti in prednosti
- prefinjena sadnost
- uravnotežena sladkost
- nežna kislost
Opis
Ta bio beli balzamični kis daje saden, sladko-kisel okus solatam, predjedem, morskim sadežem, perutnini in marinadam. Za njegovo proizvodnjo se uporablja grozdje sorte Roditis. Kis nato tri leta zori v hrastovih sodih. Prejel je nagrado Great Taste Award – »oskarja gurmanskega sveta«.
- Naravni kis iz grozdja Roditis
- Brez dodatkov
- Dobitnik nagrade Great Taste Award 2024
- Temno rumena barva z oranžnimi toni
- Sadne arome marelic, sladkih jabolk in suhega grozdja s pridihom jagode
- Rahla kislost 5 %
- Dobro uravnotežena sladkost
- Dolg pookus
| Št. izd.: | JO-102962 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 ml |
| EAN: | 4260712643124 |
| Št.-Proizvajalca: | 102962 |
| Znamka: | Jordan Olivenöl |
| Certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU |
| Značilnosti: | brez aditivov |
Sestavine
grozdni kis[1]
- iz kontrolirane ekološke pridelave
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 511 / 122 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 30,4 g |
| od tega sladkor | 30,1 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Jordan Olivenöl GmbH, Landwehr 25, 42697, Solingen, Nemčija, www.jordanolivenoel.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Jordan Olivenöl Bio beli balzamični kis
5,0 od 5 zvezdic
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov