Holle Bio čaj za dojenčke, 30 g
Zeliščna čajna mešanica za vso družino
€ 2,79
(€ 93,00 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- od 5. meseca
- 20 vrečk po 1,5 g
- s kamilico
Opis
Čajna mešanica skrbno izbranih nežnih zelišč je užitek za vso družino. Nesladkan čaj Holle je bil razvit za dojenčke od 5. meseca starosti dalje in ne vsebuje komarčka. Veselite se harmoničnega okusa kumine, melise, honeybusha, janeža, kamilice in verbene.
| Št. izd.: | XDK-HOL-2493680 |
|---|---|
| Vsebina: | 30 g |
| EAN: | 7640230493680 |
| Št.-Proizvajalca: | 2493680 |
| Znamka: | Holle |
| Čaji: | Z vrečko za čaj |
| Certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU |
| Vrsta prehrane: | Vegan, Vegetarijansko, brez glutena |
| Čas namakanja: | 10 minut, 5 minut, 6 minut, 7 minut, 8 minut, 9 minut |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo. |
| Značilnosti: | brez glutena |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na porcijo (200 ml) |
|---|---|
| energijska vrednost | 4 / 1 kj / kcal |
| maščobe | <0,1 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | <0,1 g |
| ogljikovi hidrati | <0,5 g |
| od tega sladkor[1] | <0,5 g |
| beljakovine | <0,5 g |
| Sol | <0,1 g |
| natrij | <0,01 g |
- Sestavine naravno vsebujejo sladkor.
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Holle baby food AG, Berner Weg 23, 79539, Lörrach, Nemčija, www.holle.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Holle Bio čaj za dojenčke
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov