Hofbauer Mozartove kroglice - mlečna čokolada, 160 g
Fin marcipan, zavit v slastno mlečno čokolado
€ 10,99
(€ 68,69 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- vsebuje 8 kosov
- pristna dunajska tradicija
- s kremastim nugatovim nadevom
Ustrezni izdelki
Opis
Potopite se v dunajsko slaščičarsko tradicijo s Hofbauerjevimi Mozartovimi kroglicami v mlečni čokoladi. Te izvrstne praline združujejo tri razkošne plasti: sredico iz finega marcipana, sledi pistacijev marcipan in kremast nadev iz lešnikovega nugata. Vse skupaj je obdano s stopljeno mlečno čokolado, ki vsako kroglico spremeni v pravo simfonijo okusov.
| Št. izd.: | LS-53257 |
|---|---|
| Vsebina: | 160 g |
| EAN: | 9003600532576 |
| Št.-Proizvajalca: | 53257 |
| Znamka: | Hofbauer |
| Informacije o shranjevanju: | Hraniti v hladnem in suhem prostoru. |
Sestavine
sladkor, 25 % mandlji, Kakavovo maslo, Polnovredno mleko v prahu, Kakavova masa, 4 % lešniki, invertni sladkorni sirup, sredstvo za ohranjanje vlage (sorbitol, Invertase), 2 % pistacije, Posneto mleko v prahu, Glukosesirup, laktoza, Emulgator (sojin lecitin), izvleček ječmenovega slada, arome, Čista maslena maščoba, 31 % min. vsebnost kakava, 21 % min. vsebnost mlečnih sestavin
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2089 / 499 kj / kcal |
| maščobe | 28 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 8,6 g |
| ogljikovi hidrati | 52 g |
| od tega sladkor | 49 g |
| beljakovine | 7,5 g |
| Sol | 0,07 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Avstrija, www.lindt.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Hofbauer Mozartove kroglice - mlečna čokolada
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov