Govinda Goodel - Bio Penne iz ajde, 250 g
Ročno izdelano in počasi sušeno
€ 3,79
(€ 15,16 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- brez glutena in vegansko
- neprimerljiv okus
- pristna italijanska kakovost
Opis
Ajdovi peresniki so tradicionalno izdelane italijanske testenine izjemnega okusa. Okusna brezglutenska alternativa običajnim testeninam.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1507 / 360 kj / kcal |
| maščobe | 3,3 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1,3 g |
| ogljikovi hidrati | 67 g |
| od tega sladkor | 1 g |
| vlaknine | 5,3 g |
| beljakovine | 13 g |
| Sol | 0 g |
Sestavine
100 % Ajdina moka[1]
- iz kontrolirane ekološke pridelave
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, 67433, Neustadt an der Weinstraße, Nemčija, www.govinda-natur.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Govinda Goodel - Bio Penne iz ajde
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Piccantino:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 12.750 izdelkov