Govinda Goodel - Bio Mezze Penne iz polnozrnatega riža, 250 g
Ujame duh italijanske kuhinje
€ 3,49
(€ 13,96 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- brez glutena in vegansko
- prefinjen okus
- fina struktura
Opis
Goodel Mezze Penne iz polnozrnatega riža so brez glutena in so nežnega okusa s fino teksturo. Okusna italijanska sestavina za okusne jedi in kulinarično ustvarjalnost.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1511 / 361 kj / kcal |
| maščobe | 2,8 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,5 g |
| ogljikovi hidrati | 75 g |
| od tega sladkor | 0,5 g |
| vlaknine | 3,2 g |
| beljakovine | 7,4 g |
| Sol | 0,02 g |
Sestavine
100 % polnozrnata riževa moka[1]
- iz kontrolirane ekološke pridelave
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, 67433, Neustadt an der Weinstraße, Nemčija, www.govinda-natur.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Govinda Goodel - Bio Mezze Penne iz polnozrnatega riža
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 13.050 izdelkov